EDWARD GUZIAKIEWICZ • ZAPISKI • FRAGMENTY UTWORÓW • WYDARZENIAZ przyjaciółmi w EMPIK-u


      Poniedziałek, 16 kwietnia, Rzeszów. Mam miłe spotkanie autorskie w EMPIK-u, mieszczącym się w Galerii Graffica przy Placu L. Lisa-Kuli. Wydzielony w dużej nowoczesnej i eleganckiej księgarni kącik sprawia, że przebiega ono w kameralnym nastroju. Przede mną przyjaciele i znajomi. Przyszli zainteresowani z Rzeszowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich, Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury oraz Wydawnictwa Dreams, inicjatora spotkania (Lidia Miś-Nowak, właściciel i dyrektor naczelny, Magdalena Łuczyk-Słoma, dyrektor zarządzający i Grzegorz Działo, grafik).
      Spotkanie prowadzi z mikrofonem w ręce Rafał Potocki, redaktor Polskiego Radia Rzeszów. Należy ono do cyklu imprez, zorganizowanych przez EMPIK z okazji Światowego Tygodnia Książki. Podpisuję dostępne w sieci EMPIK-u powieści „Obcy z Alfy Centauri” i „Hurysy z katalogu”, a także ilustrowaną książeczkę dla dzieci „Radosny świat Mireczki”.
      Po spotkaniu rozmowę ze mną przeprowadza Barbara Kędzierska z rzeszowskiego portalu Twinn. Trafiam do do tego portalu (profil i wywiad dźwiękowy), a 25 kwietnia (środa) o godz. 20:00 pod poświęconym mi artykułem ma odbyć się czat.


Edward Guziakiewicz i Rafał Potocki


16.04.2012 :: 21:00
Link |  | Imprezy kulturalne